Csalik fórum

CarpSoul # 5 | 2016.06.07. 13:31

Kedves Zoltán!

Nagyon jó irányba gondolkodik, a meleg nyári napokon az erőteljesen májas (shaolin) és a húsos-fűszeres (sniper) ízek tökéletes választásnak bizonyulnak. Mi magunk is ezt a 2 golyót ajánlottuk volna. A natúr golyóval érdemes csalizni is, főleg ha kicsit szelektálni kívánja a halak méretét.

A tóval kapcsolatban, a 16-17 állásra a közeli távok jellemzőek, maximum 100-150 méterig kell horgászni, kemény, torzsás a mederfenék hátul, 1.5m vízzel. A 16 ról balra a 17 ről pedig jobbra az öblökbe, part menti nyiladékokba mindenképpen érdemes behúzni. Ehhez zsinórvezetőkre, zsinórfordítókra, erős felszerelésre lesz szükség. Ha így horgásznak nagyon sok szép halat lehet a nádasokból kivarázsolni.

Köszönjük az elismerő szavakat, mi próbálunk tényleg valami mást nyújtani, kitűnni a tömegből.

Üdvözlettel,
CarpSoul csapata

Válasz erre Előzmény: Zolii 2016.05.09. 18:45

Zolii # 4 | 2016.05.09. 18:45

T. Carpsoul

Egy barátom ajánlására kezdtem el utánanézni az önök termékeinek, és nagyon pozitív dolgokat találtam az oldalukon.
Az hogy az egész bojlicsalád 4+1 bojlira épül, és ezekkel szinte bármilyen helyzetet meg lehet oldani nagyon megtetszett.
Az utóbbi időben kissé elvesztem a különböző gyártók sok-sok terméke közt, valóságos arzenál van a táskámban, de legszívesebben kidobnám a 80%át....
Ezért úgy döntöttem hogy a következő nagyobb horgászatomat az önök termékeire építem!
Ehhez kérném a segítségüket csaliválasztásban, etetési stratégiában illetve bármiben amiben szívesen segítenek.
A helyszín a tudomásom szerint önök által jól ismert Nagyrédei horgásztó az időpont Július közepe, 16-17es állások.
Még soha nem horgásztunk ezen a vízen, de a fórumukat átolvasva pár infót már tudunk.
Ezek alapján én két bojlira gondoltam: Shaolin és Sniper.
Etetni Supernatural bojlira, vegyes méretű halibut pelletre és magmixre gondoltam, kis mennyiségben és koncentráltan.

Tanácsaikat előre is köszönöm!

Üdv:
Zoltán

Válasz erre

Zolii # 3 | 2016.05.09. 18:44

Üdv Mindenkinek!

Válasz erre

CarpSoul # 2 | 2016.02.24. 21:37

Üdvözlünk mindenkit a megújult oldalon!

Válasz erre

CarpSoul # 1 | 2013.03.08. 03:08

Üdvözöljük a CarpSoul.hu-n!

Válasz erre

Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas.